Les candidatures del senat


LOGO PARTIT SENADORS
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA PSC-PSOE
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA
Manuel Cruz Rodríguez.
SUP:Morgana Vargas Crespo.
SUP2:Javier Fernández Medrano.
Elia Tortolero Orejuela.
SUP:Francesc Castellana Aregall.
SUP2:Teresa Llorens Carbonell.
Carles Martí Jufresa.
SUP:Andrea Zapata Alfonso.
SUP2:Daniel Calvo Zurriaga.
PER UN MÓN MÉS JUST PUM+J
PER UN MÓN MÉS JUST
Marius Lucien Makon Nkoyock.
CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANÍA Cs
CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANÍA
Martín Eusebio Barra López.
SUP:María Eugenia Angulo López.
SUP2:Benito Pérez González.
Carmen de Rivera Pla.
SUP:Anna Clara Martínez Fernández.
SUP2:Jose Luis Sánchez López.
Juan (Nito) Foncuberta Riba.
SUP:David Labrador Gabriel.
SUP2:Julia Barea Sánchez
ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-SOBIRANISTES ERC-SOBIRA
ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-SOBIRANISTES
Raül Romeva i Rueda.
SUP:Mirella Cortès i Gès.
SUP2:Jesús Terán i Martínez.
Ana Surra Spadea.
SUP:Inmaculada Ranera Blasco.
SUP2:Marcel Escudé Pascual.
Robert Masih Nahar.
SUP:Muntsa Marzàbal i Estévez.
SUP2:Oriol Ortega i Tous.
PARTIT POPULAR/PARTIDO POPULAR PP
PARTIT POPULAR/PARTIDO POPULAR
Manuel Buenaño García.
SUP:María Sacramento López Ruiz.
SUP2:Joan Antoni López Noguera.
Elisabet Ortega Robles.
SUP:Eva Higueras Muñoz.
SUP2:Antonio Verdera Puntí.
Álvaro Benejam Peretó.
SUP:Carlos Torrubiano Blanco.
SUP2:María Inmaculada Delgado Álvarez.
EN COMÚ PODEM-GUANYEM EL CANVI ECP-GeC
EN COMÚ PODEM-GUANYEM EL CANVI
Rosa Lluch Bramon.
SUP:Noelia Bail García.
SUP2:Antonio Pérez García.
Joan Comorera Estarellas.
SUP:Montserrat Mompió Gallart.
SUP2:Lluís Moreno García.
Vanessa Maxé Navarro.
SUP:Antoni Segura Pérez.
SUP2:Araceli Orellana Aranda.
JUNTS PER CATALUNYA-JUNTS JxCAT
JUNTS PER CATALUNYA-JUNTS
Roger Español i Tor.
SUP:Patrícia Illa i Borge.
SUP2:
Meritxell Lluís i Vall.
SUP:Xavier Amate i Paz.
Lorena Judith Iglesias i Teixidó.
SUP:Josep Rafael Colominas i Reig.
INICIATIVA FEMINISTA I.Fem
INICIATIVA FEMINISTA
María Elva Tenorio López.
SUP:Isabel Mira Tornadijo.
SUP2:Javier Gonzálvez Avellana.
VOX VOX
VOX
Jordi Aguiló Vendrell.
SUP:Eulogio Ruiz Tintoré.
SUP2:Claudia Gaeta Ruffo.
PARTIT COMUNISTA DEL POBLE DE CATALUNYA PCPC
PARTIT COMUNISTA DEL POBLE DE CATALUNYA
Joaquim «Quim» Boix Lluch.
SUP:Montserrat Vidal Miras.
SUP2:Nelson Herrera Moreira.
PARTIT ANIMALISTA CONTRA EL MALTRACTAMENT ANIMAL PACMA
PARTIT ANIMALISTA CONTRA EL MALTRACTAMENT ANIMAL
Alejandro Cuesta Hidalgo.
SUP:Nuria Pons Ortega.
SUP2:Juan Quintana Ungidos.
Blanca Pérez Uño.
SUP:José Luis Fernández Martínez.
SUP2:Carolina Toda Corominas.
Bernat Pujol Trias.
SUP:Antonia Cañete Serrano.
SUP2:David Gil Fernández.
PARTIT COMUNISTA DELS TREBALLADORS DE CATALUNYA PCTC
PARTIT COMUNISTA DELS TREBALLADORS DE CATALUNYA
Eric Rodríguez Rodríguez.
SUP:Laura Rodríguez Rodríguez.
SUP2:Arnau Montava i Agudo.
IZQUIERDA EN POSITIVO IZQP
IZQUIERDA EN POSITIVO
Orlin Hernán Martillo Ortega.
SUP:Marianela del Cisne Bustamante Jara.
SUP2:Luis Antonio Pilligua Pilligua.
ESCONS EN BLANC EB
ESCONS EN BLANC
Ezequiel Ramon Pinat.
SUP:Mercè Font Ballester (Independiente).
SUP2:Joan Serra Jové (Independiente).
RECORTES CERO-GRUPO VERDE REC 0-GV
RECORTES CERO-GRUPO VERDE
Octavio Piulats Riu.
SUP:Dolores Cortés Ruíz.
SUP2:Alberto Artigas Mavrommati.
Antonina Rodrigo García.
SUP:Ana María Jurado Exposito.
SUP2:Asier Martín Faura.
Concepción «Concha» García García.
SUP:María del Pilar Crespo Muñoz.
SUP2:Rubén Bonza Cortés.
MÁS PAÍS MÁS PAÍS
MÁS PAÍS
Jennifer Salmerón Comino.
SUP:Laura Gonzalez Lopez.
SUP2:
UNIDOS Actuando por la Democracia UNIDOS
UNIDOS Actuando por la Democracia
Julio Antonio Villacorta Garcia.
SUP:Jamshed Iqbal Ahmed.
SUP2:

* L'ordre de les candidatures és d'acord amb l'ordre de la publicació en el butlletí oficial.
Última actualització 11/11/2019 07:11:03

Procedència de les dades © Sistemes d' Informació Ajuntament de Manresa
http://www5.ajmanresa.cat/eleccions